Vždy chceme poznat nové členy týmu

Volné pozice

Pokud Vás některá z nabízených pozic zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem. Vybrané kandidáty pozveme na osobní pohovor.

Nenašli jste pozici odpovídající Vašim zkušenostem, a přesto máte zájem o práci v naší společnosti?  Zašlete nám tedy svůj strukturovaný životopis spolu s doprovodným dopisem na jobs@inter-informatics.com, rádi se Vám ozveme zpět. Reakci zasíláme na všechny životopisy!

Open Positions

Konstruktér / Designer

Hlavní pracovní náplň spočívá v provádění konstrukčních prací a v oblasti letectví, kolejových vozidel a/nebo všeobecného strojírenství a v případě juniorních pozic také administrativní podpora vedoucím projektů.

Projekty jsou různé složitosti od jednoduchých modifikací stávajících řešení až po komplexní návrhy.

Aktuálně obsazujeme pozice v Praze i Plzni

Náplň práce

  • Konstrukční a projekční práce
  • Zpracování položek na základě definovaných podkladů, norem a metodik
  • Pečlivá kontrola vlastní práce na základě požadavků zadání

Nabízíme

  • pozici vhodnou pro absolventy SŠ/VŠ
  • účast na projektech pro významné domácí i zahraniční zákazníky
  • školení v oblasti 3D CAD technologií (Catia V5) atd.
  • kvalifikační a profesní růst (juniorské a seniorské pozice)
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, výuka jazyků, sick days, atd.)

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalost čtení výkresů a orientace v normách
  • min. pasivní znalost anglického/německého jazyka
  • schopnost týmové práce
  • ochotu k dalšímu vzdělávání
  • pečlivost, cit pro detail
  • flexibilitu
  • ŘP skupiny B, ochotu cestovat k zákazníkům
  • místo výkonu práce: Praha, Plzeň

Konstruktér/Projektant ELEKTRO

Pracovní náplň spočívá v tvorbě a modifikaci konstrukční výkresové a průvodní dokumentace elektrických obvodů (napájení, signalizace, audio, video,…) pro letectví:

  • od koncepčního návrhu
  • návrhu elektrotechnických schémat
  • tvorby výrobní dokumentace svazků (3D + 2D)
  • návrhu instalace elektrických svazků a zařízení (3D + 2D)
  • tvorba průvodní dokumentace
  • podpora při instalaci a oživování

Nabízíme

  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • zázemí stabilní společnosti se zaměřením na významné zahraniční i domácí klienty
  • školení v oblasti 3D CAD technologií (Catia V5) apod.
  • flexibilní pracovní dobu, možnost práce na zkrácený úvazek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • praxi v oboru letectví, případně praxi v oboru projektování, zkušenost s konstrukční prací ve 3D programech (Catia V5) výhodou
  • cit pro detail
  • umění naslouchat zákazníkovi
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat k zákazníkům, vč. dlouhodobých výjezdů (zahraniční pracovní cesty do západní Evropy, případně USA)

  • Dana Václavíková

jobs@inter-informatics.com

Zpracování osobních údajů uvedených ve Vámi zaslaném životopisu proběhne v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů na základě jeho čl.6 odst.1 písm. b).